Jesteśmy jedynym dealerem w Polsce szwedzkiej firmy MARMOROC®. Wykorzystujemy ten nowoczesny i sprawdzony system w pracach termoizolacji budynków.
 

CO TO JEST?

MARMOROC® to termoizolacyjny system elewacyjny, produkowany w Szwecji, w oparciu o opatentowaną technologię. System ten jest stosowany w wielu krajach od ponad 30 lat i odpowiada racjonalnej i szybkiej technice budowlanej.
 

ZASTOSOWANIE

Technologia MARMOROC® znalazła ogromne zastosowanie przy estetycznym i ekonomicznym izolowaniu ścian obiektów budowlanych w różnych strefach klimatycznych całego świata. Ten system daje możliwość zastosowania dodatkowej izolacji na różnych podłożach ścian, zarówno w nowych jak i starych budynkach do wysokości 100 metrów. Jest on szczególnie efektywny przy ocieplaniu budynków mieszkalnych. Zakres zastosowania obejmuje jednak nie tylko domy jednorodzinne i wielorodzinne, ale również budynki usługowo–handlowe (między innymi supermarkety), obiekty użyteczności publicznej (na przykład szkoły, szpitale) oraz biurowce.

ZALETY I ATUTY TECHNOLOGII

Zaletą systemu jest przede wszystkim to, że elewacje wykonane w tej technologii wyglądają niezwykle efektownie, a przy tym zapewniają doskonałą termoizolację i wentylację budynku. Istotny jest także fakt, że łatwo je zdemontować i ponownie wykorzystać, gdy wystąpi potrzeba rozbudowy lub remontu obiektu. Przy montażu nie wykonuje się żadnych prac mokrych, które w wielu przypadkach mogłyby zaszkodzić docieplanym obiektom.

Atuty systemu MARMOROC®

elementy wytwarzane są z ekologicznych materiałów

system jest łatwy i wygodny w montażu

zapewnia doskonałą termoizolację

ściany są stale wentylowanie

jest wytrzymały w różnych warunkach atmosferycznych

gwarantuje bezpieczeństwo i komfort użytkowania

zapewnia ponadczasową trwałość

płytki (cegły) produkowane są w estetycznej gamie kolorów


Dodatkowe zalety:

montaż elewacji może być wykonywany w dowolnej porze roku, niezależnie od czynników atmosferycznych

jest łatwa w konserwacji i w utrzymaniu w czystości

system umożliwia wykonywania elewacji w różnych wzorach

wykonana elewacja jest niepalna, odporna na udarność, uszkodzenia, ruchy tektoniczne (w tym również szkody górnicze) i wilgoć

system zapewnia połączenie bardzo dobrych własności termoizolacyjnych ze skuteczną wentylacją ściany


JAKOŚĆ SYSTEMU

Wszystkie elementy systemu MARMOROC® powstają z bardzo dobrej jakości surowców przyjaznych człowiekowi, a cała technologia produkcji elementów systemu jest oparta na zasadzie poszanowania środowiska naturalnego.
Dokładnie kontrolowany proces produkcyjny zapewnia uzyskanie najwyższej jakości wszystkich elementów systemu MARMOROC®, co uzasadniają liczne atesty zagraniczne (w tym szwedzki SITAC) oraz polska aprobata ITB nr AT-15-2935/2001. Wysoka jakość technologii jest potwierdzona siedmioletnią gwarancją.


TUTAJ mogą się Państwo zapoznać z bardziej szczegółowym opisem budowy i struktury elewacji wykonanej w technologii MARMOROC®.


 

STRONA GŁÓWNA  |  DO GÓRY