Przedsiębiorstwo JAGLI-POL świadczy różnorodne usługi budowlane. W ofercie można wyróżnić cztery grupy usług:
 

ROBOTY MURARSKIE, TYNKARSKIE, POSADZKARSKIE, MALARSKIE
I ELEWACYJNE

Wykonujemy wszelkie prace ogólnobudowlane, które są niezbędne aby zrealizować złożoną i kompleksową inwestycję budowlaną od początku aż do oddania całkowicie wykończonego obiektu klientowi.
 

TERMOIZOLACJA BUDYNKÓW W TECHNOLOGII SUCHEJ MARMOROC®
ORAZ W TECHNOLOGII LEKKOMOKREJ I INNYCH

Ze względu na wysoką cenę energii cieplnej oraz niskie właściwości izolacyjne wielu budynków użytkowych, ich docieplanie jest niezbędne i z pewnością opłacalne dla właścicieli oraz użytkowników. My wybierzemy najlepszą w konkretnym przypadku technologię, a po wykonanych przez nas pracach i dzięki wykorzystanym przez nas materiałom budynek zyska ładny i efektowny wygląd.
 

REMONTY KAPITALNE, BIEŻĄCE, MODERNIZACJE, ADAPTACJE

Mogą Państwo powierzyć nam obiekt wymagający poważnego remontu lub drobnych napraw, a my sprawimy, że będzie wyglądał jak nowy. Jeśli natomiast postanowią Państwo zmienić przeznaczenie budynku lub zmodernizować go, w pełni dostosujemy go do nowych wymagań, całkowicie podporządkowując się Państwa zaleceniom.
 

ROBOTY INWESTYCYJNE ORAZ GENERALNE WYKONAWSTWO

Oferujemy kompleksową obsługę przy realizacji zarówno inwestycji standardowych, jak i nietypowych. Wykonamy prace biorąc pod uwagę wszelkie aspekty techniczne i ekonomiczne inwestycji.
Prowadzimy wykonawstwo:

obiektów użyteczności publicznej
obiektów biurowych i handlowo-usługowych
obiektów przemysłowych
budynków mieszkalnych


 

STRONA GŁÓWNA  |  DO GÓRY