HISTORIA FIRMY

Początki naszej firmy sięgają roku 1984. Jednak obecną nazwę zyskała w marcu 1990 roku, kiedy to w wyniku połączenia dwóch firm – jednej należącej do Jana Gliwińskiego oraz drugiej, Jerzego Jatczyszyna – powstała spółka cywilna, która funkcjonowała do maja 1995 roku. Od jej rozwiązania aż do chwili obecnej działa jako firma jednoosobowa, której właścicielem jest pan Jerzy Jatczyszyn. Jej pełna nazwa to: JAGLI-POL Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe.
 

DZIAŁALNOŚĆ

Jesteśmy profesjonalną firmą budowlaną z wieloletnimi tradycjami. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu wszelkich prac związanych z budową, remontem, modernizacją i adaptacją budynków, a także ich docieplaniem. Prowadzimy prace budowlane w kraju – przede wszystkim na Śląsku, jak również za granicą - w RFN, w ramach kontyngentu Ministerstwa Gospodarki. Wraz z rozwojem naszej firmy dążymy do poszerzenia rynku naszych usług.

Misją firmy JAGLI-POL jest zapewnienie satysfakcji swoim klientom, pracownikom, właścicielom poprzez stałe doskonalenie i rozwój kompetencji firmy w oparciu o jej kulturę organizacyjną.”

Wykorzystywane przez nas nowoczesne technologie, w połączeniu z wyrobami wysokiej jakości oraz rzetelnością naszych pracowników gwarantują klientom otrzymanie usług na doskonałym poziomie. Do naszych zalet należy również zaliczyć umiejętne zarządzanie firmą oraz szeroki zakres usług.
 

PERSONEL I SPRZĘT

Zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów i techników oraz doświadczoną kadrę pracowniczą, których cechuje solidne przygotowanie do zawodu oraz indywidualne podejście do każdego klienta.. Nasi pracownicy stanowią starannie wyselekcjonowaną grupę fachowców, którzy w czasie wieloletniej pracy, zapoznali się z różnorodnymi problemami pojawiającymi się w trakcie realizacji inwestycji. Nie tylko nauczyli się jak je rozwiązywać, ale przede wszystkim tego jak ich unikać i jak im zapobiegać.

Ich zaangażowanie w pracę oraz posiadany przez nas (niezbędny do tego typu prac) specjalistyczny sprzęt oraz środki transportowe pozwalają nam zawsze realizować cele, które sobie stawiamy – solidność i terminowość prac.


 

STRONA GŁÓWNA  |  DO GÓRY